loadingimg

Wczytuję dane...
Typy wózków na zakupy

Wózki dwukołowe

Wózki na zakupy dwukołowe

Idealne rozwiązanie dla codziennych zakupów. Posiadają prosty układ jezdny, który znacznie zmniejsza wagę Twojego wózka. Nasze wózki są wygodne i praktyczne, doskonale nadają się do transportu zakupów lub bagaży. Są bardzo pojemne i wygodne w prowadzeniu, dzięki czemu nawet większe zakupy przestaną być problemem. Wózki te cechują się minimalizmem, lekkością, funkcjonalnością. Wśród nich znajdziesz olbrzymi wybór modeli, wzorów i kolorów toreb. To najczęściej wybierany rodzaj wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków 2-kołowych.


Wózki pchane

Wózki na zakupy czterokołowe

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, utrzymywaniem równowagi, stawami czy dźwiganiem. Posiadają trzy- lub czterokołowy układ jezdny, co zapewnia większą stabilność wózka. Można używać jednej lub dwóch par kół naraz, w zależności od potrzeby. Wózki te można nie tylko ciągnąć,lecz także pchać, dzięki czemu (obciążone) będą służyły także jako podpora, ponieważ można prowadzić je przed sobą jak wózek dziecięcy. Należy jednak pamiętać, że taki wózek na zakupy nie zapewni funkcji balkonika. Wózek nie jest przystosowany do dźwigania ciężaru ludzkiego ciała. Niektóre z modeli posiadają podwójne, obrotowe (o 360 stopni) przednie kółka, niezwykle ułatwiające manewrowanie wózkiem. Te wózki to wygoda, doskonała stabilność, komfort prowadzenia oraz wiele modeli, wzorów i kolorów do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków pchanych.


Wózki sześciokołowe (na schody)


Wózki na zakupy szcześciokołowe

Rewolucyjne rozwiązanie problemu wchodzenia z wózkiem po schodach! Posiadają one 6-kołowy układ jezdny z ruchomymi kołami usytuowanymi po trzy z każdej strony. Dzięki temu spcjalnemu mechanizmowu wózek dostosowuje się do pokonywanych stopni. Sprawia to, że wchodzenie z nim po schodach nie wymaga większego wysiłku, jak w przypadku pozostałych wózków. Idealne rozwiązanie dla mieszkańców wysokich pięter, pozbawionych windy. Wskazany jest także dla osób starszych lub mających problemy z kręgosłupem, zachowaniem równowagi, stawami czy dźwiganiem. Od dzisiaj ciężkie zakupy i schody nie muszą oznaczać problemu! Wózki te, to lekkość prowadzenia po schodach, wygoda, doskonała stabilność oraz co najmniej kilkanaście modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków 6-kołowych.


Wózki składane


Wózki na zakupy składane

Wózki składane, charakteryzują się niezwykle kompaktowymi rozmiarami po złożeniu, dzięki czemu idealnie zmieszczą się nawet w małym bagażniku samochodowym, a w domu będą zajmować niewiele miejsca. Innowacyjność, praktyczność, kompaktowość, wygoda oraz co najmniej kilkadziesiąt modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru do cechy tych typów wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków składanych.


Wózki z dużymi kołami


Wózki z dużymi kołami

Wózki te posiadają dwukołowy układ jezdny z bardzo dużymi kołami, dzięki czemu wózek można lekko prowadzić nawet po nierównym gruncie, piasku czy śniegu. Wyjątkowo duży rozmiar kół zapewnia łatwość manewrowania, doskonałą stabilność i lekkość w prowadzeniu wózka. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków z dużymi kołami.


Wózki z torbą termiczną


Wózki z torbą termiczną

Zarówno wózki dwu- jak i sześciokołowe, składane lub z dużymi kołami, które dodatkowo wyposażone są w specjalną, zewnętrzną kieszeń termiczną pozwalającą na dłuższe zachowanie odpowiedniej temperatury zakupów, doskonałą do przewożenia mrożonek, lodów czy zimnych napojów. Występują w ofercie wózków każdego z naszych producentów. Praktyczność, wygoda co najmniej kilka modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków z torbą termiczną.


Wózki ze stelażem wewnętrznym


Wózkki na zakupy ze stelażem wewnętrznym

Te wózki zostały dodatkowo wyposażone w specjalne wzmocnienie dna i ścianek torby. Wytrzymałość, zachowanie odpowiedniego kształtu torby, stabilność to cechy tych wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków ze stelażem wewnętrznym.


Wózki rowerowe


Wózki rowerowe

Idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, ale także dla każdej innej osoby. Obecnie w naszej ofercie są to głównie wózki firmy Andersen. Wytrzymałość, zachowanie odpowiedniego kształtu torby, stabilność to cechy tych wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków rowerowych.