loadingimg

Wczytuję dane...
Typy wózków na zakupy

Typy wózków na zakupy:

Wózki na zakupy dwukołowe

Wózki dwukołowe, to idealne rozwiązanie dla codziennych zakupów. Posiadają prosty układ jezdny, który znacznie zmniejsza wagę Twojego wózka. Nasze wózki są wygodne i praktyczne, doskonale nadają się do transportu zakupów lub bagaży. Są bardzo pojemne i wygodne w prowadzeniu, dzięki czemu nawet większe zakupy przestaną być problemem. Wózki te to minimalizm, lekkość, funkcjonalność i olbrzymi wybór modeli, wzorów i kolorów toreb. To najczęściej wybierany rodzaj wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków 2-kołowych.


Wózki na zakupy czterokołowe

Wózki pchane, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, utrzymywaniem równowagi, stawami czy dźwiganiem. Posiadają trzy- lub czterokołowy układ jezdny, co zapewnia większą stabilność wózka. Można używać jednej lub dwóch par kół naraz, w zależności od potrzeby. Wózki te, oprócz tradycyjnego ciągnięcia, zostały wyposażone w funkcję pchania, dzięki czemu będą służyły także jako podpora, ponieważ można prowadzić je przed sobą jak wózek dziecięcy. Niektóe z modeli posiadją podwójne, obrotowe (o 360 stopni) przednie kółka, niezwykle ułatwiające manewrowanie wózkiem. Wózki te to wygoda, doskonała stabilność, komfort prowadzenia oraz co wiele modeli, wzorów i kolorów do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków pchanych.


Wózki na zakupy szcześciokołowe

Wózki sześciokołowe (na schody), to rewolucyjne rozwiązanie problemu wchodzenia z wózkiem po schodach! Posiadają one 6-kołowy układ jezdny z ruchomymi kołami usytuowanymi po trzy z każdej strony, dzięki czemu wózek dostosowuje się do pokonywanych stopni. Sprawia to, że wchodzenie z nim po schodach nie wymaga większego wysiłku, jak w przypadku pozostałych wózków. Idealne rozwiązanie dla mieszkańców wysokich pięter, pozbawionyh windy. Wskazany jest także dla osób starszych lub mających problemy z kręgosłupem, zachowaniem równowagi, stawami czy dźwiganiem. Od dzisiaj ciężkie zakupy i schody nie muszą oznaczać problemu! Wózki te, to lekkość prowadzenia po schodach, wygoda, doskonała stabilność oraz co najmniej kilkanaście modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków 6-kołowych.


Wózki na zakupy składane

Wózki składane, charakteryzują się niezwykle kompaktowymi rozmiarami po złożeniu, dzięki czemu idealnie zmieszczą się nawet w małym bagażniku samochodowym, a w domu będą zajmować niewiele miejsca. Innowacyjność, praktyczność, kompaktowość, wygoda oraz co najmniej kilkadziesiąt modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru do cechy tych typów wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków składanych.


Wózki z dużymi kołami

Wózki z dużymi kołami, posiadają dwukołowy układ jezdny z bardzo dużymi kołami, dzięki czemu wózek można lekko prowadzić nawet po nierównym gruncie, piasku czy śniegu. Wyjątkowo duży rozmiar kół zapewnia łatwość manewrowania, doskonałą stabilność i lekkość w prowadzeniu wózka. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków z dużymi kołami.


Wózki z torbą termiczną

Wózki z torbą termiczną, są to zarówno wózki dwu jak i sześciokołowe, składane lub z dużymi kołami, które dodatkowo wyposażone są w specjalną, zewnętrzną kieszeń termiczną pozwalającą na dłuższe zachowanie odpowiedniej temperatury zakupów, doskonałą do przewożenia mrożonek, lodów czy zimnych napojów. Występują w ofercie wózków każdego z naszych producentów. Praktyczność, wygoda co najmniej kilka modeli, wzorów i kolorów toreb do wyboru. Trwałość i jakość gwarantowane przez największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków z torbą termiczną.


Wózkki na zakupy ze stelażem wewnętrznym

Wózki ze stelażem wewnętrznym zostały dodatkowo wyposażone w specjalne wzmocnienie dna i ścianek torby. Obecnie w naszej ofercie są to głównie wózki firmy Andersen, a także Aurora oraz Rolser. Wytrzymałość, zachowanie odpowiedniego kształtu torby, stabilność to cechy tych wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków ze stelażem wewnętrznym.


Wózki rowerowe

Wózki rowerowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi aktywnych, ale także dla każdej innej osoby. Obecnie w naszej ofercie są to głównie wózki firmy Andersen. Wytrzymałość, zachowanie odpowiedniego kształtu torby, stabilność to cechy tych wózków. Trwałość i jakość gwarantowane przez jednego z największych producentów w Europie. Kliknij, aby przejrzeć ofertę wózków rowerowych.