Wczytuję dane...
Model: 77620
Gwarancja: 24 miesięcy
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

WÓZKI MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM W WARSZAWIE.

TO NAJWIĘKSZY TAKI SKLEP W POLSCE. PORÓWNAJ KILKADZIESIĄT MODELI I SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ PORADY.

Prezentujemy Państwu wózek turystyczny Camping Boy, firmy Eckla. Wersja na odpornych na przebicia kołach pełnych - 77620. Produkt firmy Eckla, wyprodukowany w Niemczech. Jest objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Camping Boy to doskonały wózek transportowy do celów rekreacyjnych. Jest szczególnie polecany jako wózek kempingowy - przewieziesz na nim m.in lodówkę turystyczną, butlę gazową czy kanistry z wodą. Idealnie odnajdzie się także w całej gamie innych zastosowań - m.in. jako wózek na plażę do przewożenia leżaków. Nadaje się do przewozu ładunków różnego rodzaju - oś wózka jest cofnięta względem platformy transportowej, dzięki czemu koła nie ograniczają przestrzeni ładunkowej.

Wózek oparty jest na dwukołowym układzie jezdnym z grubymi i szerokimi kołami o średnicy 18 cm. Dzięki aluminiowej ramie jest jednocześnie lekki (waży niewiele ponad 2 kg) i wytrzymały (jego maksymalny udźwig wynosi to 40 kg). Jest wózkiem składanym - na złożenie go na płasko pozwala składana platforma transportowa (łącznie z podpórką, dzięki której wózek stoi w miejscu). Co więcej, w razie potrzeby można zdjąć jego koła, dzięki czemu będzie zajmował jeszcze mniej miejsca. Dzięki funkcji składania, złożony wózek jest kompaktowy i łatwy w przenoszeniu.

W tej wersji (77620) wózek Camping Boy posiada koła pełne i odporne na przebicia.

Wózek można wzbogacić o dodatkową torbę o wymiarach 50 x 30 x 20 cm (W x S x G), którą można zamocować na jego stelażu. Torba wykonana jest z wysokiej jakości poliestru, a jej dno oraz plecy są wzmocnione i usztywnione. Jest zamykana na sznurek ze ściągaczem oraz klapę z rzepem. Jej dużą zaletą jest duża ilość dodatkowych kieszeni, które z pewnością będą przydatne na turystycznym wyjeździe. Na klapie znajduje się duża kieszeń na suwak, średnia kieszeń na rzep oraz 3 mniejsze kieszonki. Na boku torby umieszczona jest ponadto dodatkowa kieszeń z siatki. 

Wózek transportowy, turystyczny, kempingowy, na plażę Camping Boy, firmy Eckla

Wózki na zakupy

 • UKŁAD JEZDNY: 

  2-kołowy

 • STELAŻ: 

  aluminium

 • UDŹWIG: 

  40 kg

 • WAGA: 

  2,3 kg

 • WYSOKOŚĆ: 

  100 cm

 • ŚREDNICA KÓŁ: 

  18 cm

 • WÓZEK SKŁADANY: 

  składany

 • KOLOR (WZÓR) TORBY: 

  niebiesko-zielona (opcjonalna)